Masz problem z zawiłymi przepisami ?

Skontaktuj się z nami ...

O nas

Kancelaria w formie spółki z o.o. powstała w październiku 2013 r.  W czerwcu 2014 r. zostało wniesione do niej przedsiębiorstwo pod nazwą Kancelaria Doradztwa Podatkowego Marian Kocurek Bielsko – Biała ul. Krasińskiego 30 istniejące od 1991 roku. Spółka jest więc kontynuatorem działalności zespołu doświadczonych pracowników.Kancelaria posiada status spółki doradztwa podatkowego nadany przez Krajową Radę Doradców Podatkowych  (nr wpisu 480).

Świadczymy kompleksową i profesjonalną obsługę zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak też osób fizycznych.
Cieszymy się zaufaniem wśród powiększającego się grona Klientów. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę i podnosimy jakość naszych usług.

Kancelaria obecnie zatrudnia ponad 20 osób. Znaczna część pracowników posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych bądź tytuł doradcy podatkowego (część załogi ukończyło studia podyplomowe z zakresu rachunkowości lub podatków).

Praktyką działania Kancelarii jest bieżące kształcenie i doskonalenie zawodowe poprzez udział w kursach i szkoleniach. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na pełne zaangażowanie i kompetentne podejście  do każdego tematu.

Najważniejszym dla nas jest zadowolenie Klienta ze świadczonych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.